20 Ekim 2018 Cumartesi

8 MAYIS KOÇ BURCU

  Burc Yorumcusu

          haberdinamik@gmail.com
         8 MAYIS KOÇ BURCU

 

 Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Haziran 2013
Sevgili Koçlar saat 18:56 itibariyle İkizler burcunda oluşacak Yeniay etkisi altında cumartesi günümüz başlıyor. Gün içindeki tüm görünümleriyle ele alarak bu enerjiyi anlamakta yarar var.
 
 

 Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Haziran 2013
Duygularınızda asla yanılmıyorsunuz. Doğru zamanda doğru yerlerde olmanız, aşkınızı daha da güçlü kılıyor. Kendinizi güven duymanız, yapacağınız işler konusunda, daha da başarılı olmanıza neden oluyor. Meslek yaşantınızla ilgili çalışmaların karşılığını görmek konusunda tereddütleriniz olmasın.


 
 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Haziran 2013
Her ne kadar şartlar sizi istediğinizi ifade etmemeye zorlasa da bugün talep etmek, hayal gibi görüneni gerçekten arzuladığınızı belirtmek için ideal bir gün. Aile içi ilişkilerde yumuşama yaratabilirseniz samimiyet artacak.
 
 

 Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Haziran 2013
Hak ettiğinizden azına razı olmamalısınız. İlişkilerinizi genişletmeli ve farklı kültürleri ve inanışları kavramaya çalışmalısınız. Size sunabilecek özgün şeyleri olan kişilerden öğrenecekleriniz yaşam tarzınızda ya da geleceğinizde ihtiyaçlarınıza uyan değişiklikler yapmanızı sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Mevcut gezegen etkileri, istediğimiz sonuçları elde edebilmek için yapmak istediğimiz çalışmaların ya da hareketlerin o sonuçları sağlayamayabileceğini gösteriyor. Ancak, şu zamana kadar bu işin içine fazlaca girdiğimiz için bu olasılığı görmeme ihtimalimiz yüksek. Yaşadıklarımızı bu açıdan da değerlendirmemizde fayda var. Gün genelinde, sevgi temalı her tür ilişkimiz güçleniyor, ama zaman zaman diyaloglar zorlaşabilir veya yanıltıcı etkiler ya da yanlış anlaşılmalar da söz konusu olabilir. Estetik ve sanat başlıklı konularda ön planda bugün.
 
 

 Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Haziran 2013
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


 
 

 Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Haziran 2013
Kartınız Günaha Çağrı... Zaman zaman hata yapıp günah işlediğinizin siz de farkındasınız. Bazen kendi kendinizi suçluyorsunuz.
 
 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Haziran 2013
Bu kadar çok üzmeyin kendinizi, herşey olacağına varır. Yaşantınızdaki gel-gitler çok fazla etkilemesin yaşantınızı. Biraz daha fazla kendinize güvenir ve tutarlı davranırsanız sevdiğiniz kişi hatasını anlayacaktır. Böylece son gülen siz olacaksınız
.

SON YAZILARI

Terazi 8 Mayıs Koç Burcu

YORUMLAR

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM