15 Ekim 2018 Pazartesi
MERHUM ÖZAL'IN SON RÖPORTAJI
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

2016-03-06 - 14:46

 

ÖZAL'IN RÖPORTAJI TERÖRLE MÜCADELE

Türkiye'nin bu meseleyi çözmesi lazı. Daima ayağınızın altında bir büyük taş; sizi götürmez bir tarafa... Birçok taraftan da şu veya bu biçimde gagalanırsınız. Onun için diyorum ki bu mesele çözülecektir. Çözülmeye mahkumdur. Türkiye'nin büyümesini, ilerlemesini, gelişmesini düşünen herkes, çözüme yardımcı olacaktır.

Bu çözüm, artık vatan millet sakarya hikayeleriyle olamaz. Burada mantıklı, geçerli, değişen dünya şartları içerisinde çözümümüzü oturtmamız lazım. Ama Türk milleti-Kürt milleti gibi bir ayırma katiyen gidemeyiz. Biz netice itibarıtla hepsine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı diyoruz.

Bu mesele çözülür. Sabırlı olursak, zaten Türkiye o kadar güzel entegre oluyor ki... Bakınız Irak entegre olamıyor. Türkiye böyle değil.

Türkiye'de çoğumuz ekseriyetle aynı meshepteniz. İkincisi, göç hareketi ile zaten yüzde 60-65'i Ankara'nın batısında oturuyor. Biz bu meseleyi çözeriz. Ben öyle görüyorum. Bu arada kanlı hadiseleri önlemek lazım.


YORUMLAR

Haberler Kategorisine Ait Diğer Haberler

2017 DE TANIKLARIN ALACAĞI ÜCRET BELLİ OLDU VİTOR PERERİA YORUMCU OLDU NANİ VALENCİA'YA TRASFER OLDU POLİSİ GÖRÜNCE NAMAZA DURDU DSG ŞANZIMAN ISINMASI NEDEN MERHUM ÖZAL'IN SON RÖPORTAJI MHP DE SULAR DURULMUYOR BAKAN ŞİMŞEK'İN GÖZÜ İŞÇİNİN 3 KURUŞ TAZMİNATINDA BAKAN KONUŞUYOR KİMSE DİNLEMİYOR KANUNİ'NİN VASİYETİ

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM