18 şubat 2019 Pazartesi
YENİ ŞAFAK'TA İKİNCİ DEPREM!
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
YENİ ŞAFAK'TA İKİNCİ DEPREM! BU KEZ KİMİNLE YOLLAR AYRILIYOR?
2012-07-17 - 09:41

Yeni Şafak gazetesinde hareketlilik sürüyor! Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert'ten sonra yönetim hangi isimle yollarını ayırma kararı aldı.

Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert’in ani bir kararla görevinden ayrıldığını duyurduğumuz Yeni Şafak Gazetesi’nde şok bir gelişme daha yaşandı.

Uzun süredir gazetenin genel müdürlüğünü yürüten Mehmet Ziya Gökalp’in gazete künyesinden ismi çıkartıldı.

Yeni Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül’ün isminin yeraldığı yarınki künyede Gökalp’in ismi yeralmayacak.

Eski Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert ile bir türlü yıldızları barışmayan ve yetkilerinin bir kısmı bir süre önce alınan Mehmet Ziya Gökalp’in kurum ile ilişiğinin de kesilip kesilmediği ise henüz netlik kazanmadı.

Öte yandan Yeni Şafak Gazetesi’nde çalışanlar tedirgin... Sebebi ise gazetede tenkisatın konuşuluyor olması... Çalışanlar Ramazan ayı öncesinde işsiz kalmanın korkusunu yaşıyor...

İŞTE YENİ KÜNYE


YORUMLAR

Hakkı Yenenler.. Kategorisine Ait Diğer Haberler

çöpçüler kralının belalı abisiydi AV.HAYATİ İNANÇ SUNUCUNUN STRES KELİMESİNİ KULLANMADINIZ SORUSUNA CEVABI USTA SANATÇI CEM KARACA ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE ANILDI Fox TV'den atılan Lütfiye Pekcan İşe iade davasını kazandı! TRT Haber'de flaş gelişme! A Haber'de ayrılık! Hangi ekran yüzü veda etti? Siyad çalıntı filme mi ödül verdi? Habertürk bombası! İki yöneticinin görevine son verildi! Yerlerine kimler geldi? Haber kanalı 24'te işten çıkartma! Kimlerle yollar ayrıldı? SGK'DA SKANDAL

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM