18 şubat 2019 Pazartesi
AKŞAM GAZETESİNDE DEPREM!
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AKŞAM'DAKİ DEPREM BU KEZ YAZI İŞLERİNİ VURDU! KİMİN İŞİNE SON VERİLDİ?
2012-08-10 - 18:01

Akşam Gazetesi'ndeki işten çıkarmalar tüm hızıyla sürüyor. Köşe yazarlarından sonra yazıişlerinden bir ismin de görevine son verildi.

Akşam Gazetesi’nde bugün yaşananlar medya gündemine bomba gibi düştü.

7’si Akşam’dan biri ise Güneş’ten olmak üzere toplam 8 köşe yazarının yazılarına son verilmesinin ardındtan bu kez deprem yazıişlerini vurdu. Akşam Gazetesi’nde yıllardır görev yapan Görsel Yönetmen İlhami Davutoğlu ile gazetenin yolları ayrıldı.

Yeni Medya Stratejisi çerçevesinde yürütülen tenkisatın önümüzdeki hafta da devam edeceği ve diğer servisleri de kapsayacağı Haberdinamik'e gelen duyumlar arasında.

YORUMLAR

Hakkı Yenenler.. Kategorisine Ait Diğer Haberler

çöpçüler kralının belalı abisiydi AV.HAYATİ İNANÇ SUNUCUNUN STRES KELİMESİNİ KULLANMADINIZ SORUSUNA CEVABI USTA SANATÇI CEM KARACA ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE ANILDI Fox TV'den atılan Lütfiye Pekcan İşe iade davasını kazandı! TRT Haber'de flaş gelişme! A Haber'de ayrılık! Hangi ekran yüzü veda etti? Siyad çalıntı filme mi ödül verdi? Habertürk bombası! İki yöneticinin görevine son verildi! Yerlerine kimler geldi? Haber kanalı 24'te işten çıkartma! Kimlerle yollar ayrıldı? SGK'DA SKANDAL

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM