18 şubat 2019 Pazartesi
AKŞAM KÖŞE YAZARINA JET TEKLİF!
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
YAZILARINA SON VERİLEN AKŞAM KÖŞE YAZARINA JET TEKLİF!
2012-08-10 - 18:07

Hangi genel yayın yönetmeni Akşam Gazetesi'nde yaşanan "köşe yazarı kıyımı"ndan nasibini alan isme teklifte bulundu?

Akşam Gazetesi’ndeki yazılarına son verildiğini Twitter’dan duyuran Serdar Akinan’a eski çalışma arkadaşından yanıt geldi. Yazılarına son verildiğini;
-Mesleğimi icra edebileceğim bu mecradan başka yer kalmadı... :)
sözleriyle duyuran Akinan’a, Bengütürk Genel Yayın Yönetmeni Murat İde’den şu yanıt geldi;
-Katıldığım ve katılmadığım görüşlerini de sahiplenerek, mesleğimin haşarı çocuğu-kardeşim, mesleğini icra edebileceğin bir başka mecra var. Ekranımız senin.
Serdar Akinan’ın SKY Türk Genel Yayın Yönetmeni olduğu dönemde Ankara Temsilciliği’ni yapan İde, “Tasmasız medya, HİLLARY DEMOKRASİ vurgunu yiyen gazetecilere kapı açtıkça büyüyecek” dedi.
Serdar Akinan’ın bu teklife ne yanıt vereceği henüz bilinmiyor ama iki gazetecinin önümüzdeki günlerde bir araya gelip bu iş teklifini konuşacakları kesin..


YORUMLAR

Hakkı Yenenler.. Kategorisine Ait Diğer Haberler

çöpçüler kralının belalı abisiydi AV.HAYATİ İNANÇ SUNUCUNUN STRES KELİMESİNİ KULLANMADINIZ SORUSUNA CEVABI USTA SANATÇI CEM KARACA ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE ANILDI Fox TV'den atılan Lütfiye Pekcan İşe iade davasını kazandı! TRT Haber'de flaş gelişme! A Haber'de ayrılık! Hangi ekran yüzü veda etti? Siyad çalıntı filme mi ödül verdi? Habertürk bombası! İki yöneticinin görevine son verildi! Yerlerine kimler geldi? Haber kanalı 24'te işten çıkartma! Kimlerle yollar ayrıldı? SGK'DA SKANDAL

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM