18 şubat 2019 Pazartesi
TV NET VE 24 TV VE STAR GAZETELERİNDE MAAŞ KRİZİ
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ÇALIŞANLAR BAYRAMA MAAŞSIZ GİRİYOR...
2012-08-18 - 14:18

Yeni Şafak Grubu'na bağlı TV Net çalışanları maaş isyanlarını dile getirdi

TV NET ÇALIŞANLARI MAĞDUR; MAAŞLAR NE ZAMAN ÖDENECEK? Yeni Şafak Grubu'na bağlı TV Net televizyonu çalışanlarına maaşlarını ödemiyor. Daha önce de benzer durumların yaşandığı televizyonda çalışanlar bayram öncesi maaşlarının ödeneceği günü bekliyor.

2009 yılında da 10 ay kadar maaş ödemesi yapılmayan kanal bu son aksamaya beklediği ödemeyi gerekçe olarak gösteriyor. Çalışanlar ise mağdur durumda.

 

KANAL 24 VE STAR GAZETESİ'NDE DE MAAŞ KRİZİ!

Star Medya Grubu'nun iki yayın organında Ramazan Bayramı öncesi yaşanan maaş sıkıntısı çalışanları isyan ettirdi.

KANAL 24 VE STAR GAZETESİ NDE MAAŞ KRİZİ! (MEDYARADAR/ÖZEL) Kanal 24 çalışanları bayrama maaşsız giriyor. Son aylarda maaşlarını gecikmeli olarak ancak ayın ortasında alabilen Kanal 24 çalışanlarına ağustos ayında henüz maaşları ödenmedi. Maaşların ne zaman ödeneceği konusunda da bir açıklama yapılmıyor. Yiğit Bulut'un kanala yüksek maaşlarla transfer ettiği isimler henüz ilk maaşlarını alabilmiş değil.

Star gazetesinde ise 1500 TL'nin altında maaş alan isimler ücretlerini alırken, 1500 TL'nin üzerinde maaş alan çalışanlar ise henüz maaş alamadı.

 

MEDYA ÇALIŞANLARININ SİTESİ

HABERDİNAMİK

YANINIZDA...

YORUMLAR

Hakkı Yenenler.. Kategorisine Ait Diğer Haberler

çöpçüler kralının belalı abisiydi AV.HAYATİ İNANÇ SUNUCUNUN STRES KELİMESİNİ KULLANMADINIZ SORUSUNA CEVABI USTA SANATÇI CEM KARACA ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE ANILDI Fox TV'den atılan Lütfiye Pekcan İşe iade davasını kazandı! TRT Haber'de flaş gelişme! A Haber'de ayrılık! Hangi ekran yüzü veda etti? Siyad çalıntı filme mi ödül verdi? Habertürk bombası! İki yöneticinin görevine son verildi! Yerlerine kimler geldi? Haber kanalı 24'te işten çıkartma! Kimlerle yollar ayrıldı? SGK'DA SKANDAL

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM