12 Temmuz 2020 Pazar
ARAÇ SAHİPLERİNE PİYANGO VURDU
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ARAÇ SAHİPLERİ DİKKAT
2016-06-22 - 16:05

 ARAÇ SAHPLERİNE BOR VİGOR PİYANGOSU VURDU..

Araç  Sahipleri  Dikkat…!  BOR VİGOR  YAKIT TASARRUFU ÖZEL KAMPAYASI

Bu  mükemmel  ürün  size milyarlarca para tasarruf ettirecek..40.000 km boyunca  etkili.


Dizel, Benzin ve Lpg li tüm araçlarda kullanılıyor .BÜTÜN ARAÇLAR DA KULLANILIR

Bir defa araca ilave edilince 40.000 km boyunca etkili…ve Aracınıza  8  tane  fayda sağlayacak  olan Bor Vigor  ürününü hemen aracınıza ilave edin..Mükemmel sonuç ile tanışın.

Neden Bor Vigor Kullanmak gerekir?

1-      Bor Vigor  kullandığınızda aracınızda yüzde 20 ye kadar tasarruf yaparsınız ve bu tasarruf 40.000 km boyunca devam eder.Mükemmel sonuçtur.GERÇEK YAKIT TASARRUFU SAĞLARSINIZ .

3-      Bor Vigor kullandığınızda aracın Motor Sesi 10 dakika içinde düşer ve araç daha sessiz çalışı

4-      Bor Vigor Kulladığınız da  Aracın performansı artar,daha seri olur,daha çabuk kavrar ve rampalarda  1 vites güç artışı yaşarsınız. Araç sürüşü yağ gibi olur mükemmel olur.Bu performans artışını her araç sahibi kendisi fark eder.


5-      Bor Vigor kulladığınız da,kulladığınız motor yağ ömrünü 2 kat uzatır. Yani 10.000 km lik yağa ilave ettiğiniz zaman,yağın ömrü 20.000 km yapar ve bir yağ parası cebiniz de kalır

6-      Bor Vigor kulandığınız da  aracınızı MOTOR ÖMRÜ uzamış olur ve rektefiye ömrü uzar

7-      Bor Vigor Kullandığınız da  motor içerisinde oluşan hararet önlemiş olur ve hararetten kaynaklanan sorunlar (conta yakma vb) ortadan kalkar. Yüksek korumaya alınmış olur

Bor Vigor kulladığınızda 150-160 km ile gittiğinizde dipten gelen uğultu sesi kesilir mükemmel sessizlik olur Kullanımı çok kolay olup  herkes kendisi aracına ilave edebilir. Araç motoru sıcakken,Bor Vigor ürünü 5 dakika çalkalanarak aracın motor Yağ Kısmına ilave edilir ve araç kullanılır.

9-      Bor Vigor kullandığınız da eksoz emisyon oranı düşer ve çevreye katkınız olur.Siyah duman atarsa onu engeller.

BOR VİGOR  GERÇEKTEN  TEK ÜRÜN OLARAK  8 TANE FAYDA SAĞAYARAK ARACINIZA MÜKEMEL KORUMA SAĞLAR E SİZLERİN DE MİLYARLARCA LİRASINI TASARRUF EDER.

Hangi araçlar da kullanılır ? Nasıl kullaınılır?

Bor Vigor tüm motorlu araçlarda kullanılır. Otomobiller 1 kutu, kamyolar 2 kutu, tır lar 4 kutu kullanır

Bor vigor kim tarafından üretildi ?

Bor Vigor ürünü, Bor madelerini ileri teknoloji ile geliştiren ve savunma sanayisine kurşun geçirmez yelekler yapan,motor yağ katkıları üreten Fhm Nanoteknoloji Bor Akademisi tarafından üretildi ve AB ülkelerinde, ABD de tüm eyaletlerde ve Türkiye de satılmaktadır

Bor Vigor testleri var mı?

Bor Vigor nanoteknoloji ürülerinin 8 tane üniversite ile çalışması mevcuttur. Üniversitelerden onaylı test raporları mevcuttur. Ayrıca test videolarından da izleyebilirsiniz.Bor Vigor ürünü için  www.borvigor.com.tr  den inceleyebilirsiniz.

Bor VİGOR  öncesi ve sonrası olarak yapılan TEST sonucunda gördüğünüz gibi 12 beygirlik güç artışı raporda görülmektedir.Grafikte görüldüğü gibi 105 Hp den  117 hp ye çıkmıştır.

sipariş  0212 671 67 60  BOR VİGOR.

 

 

 

YORUMLAR

Hangi Tv Kanalı Önde Kategorisine Ait Diğer Haberler

İBRAHİM ULUSOY AVCILAR DAN ADAY ASIL ŞİMDİ YANDI Başkan Fikret Orman fena kızdı SHOW TV PERSONEL Mİ ALACAK TRT DÜNYA ÇAPINDA KANAL OLDU ÜNLÜ OYUNCU HAYATINI KAYBETTİ İSTANBUL'DA KAÇ SURİYE'Lİ OLDUĞU AÇIKLANDI Başbakan Yıldırım:Kılıçtaroğluna tepki gösterdi TRT GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE GENÇ VİZYON SAHİBİ RUS GENERAL MÜZEDE YER ALACAK

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM