18 şubat 2018 Pazar
PUTİN MÜSLÜMAN MI ODU
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
PUTİN MÜSÜMAN MI OLDU
2016-09-21 - 16:09

PUTİN MÜSLÜMAN MI OLDU ?

 

Nanoteknoloji Akademisi Genel Müdürü Mehmet Can Arvas, Rusya devlet başkanı Vladimir Putin i, islamiyete davet ettiğini ettiğini açıkladı.İslamiyete davet edilen putin konuya ilişki  NET cevap vermezken, yardımcısı Alexadr Dugin i  Ankara da bulunan bir çok islam aliminin türbelerini ziyaret ettirdi. Ancak rus medyası PUTİN in  Müslüman olduğunu iddia  etti.

 Rus İnterfax haber ajansına dayandırılan habere göre, Putin'in basın danışmanı Dmitri Peskov, Putin'in Müslümanlığı seçtiğini belirtti. Peskov, bu yöndeki sorulara, "Evet, Putin böyle bir karar aldı" cevabını verdi.

Danışman Peskov, Putin'in özel nedenlerle böyle bir karar aldığını kendisinin de zaman zaman Kuran-ı Kerim okuduğunu ifade etti.

YORUMLAR

Hangi Tv Kanalı Önde Kategorisine Ait Diğer Haberler

KADİR TOPBAŞ İSTİFA ETTİ Başkan Fikret Orman fena kızdı SHOW TV PERSONEL Mİ ALACAK TRT DÜNYA ÇAPINDA KANAL OLDU KABİNEDE DEĞİŞİKLİK ÜNLÜ OYUNCU HAYATINI KAYBETTİ İSTANBUL'DA KAÇ SURİYE'Lİ OLDUĞU AÇIKLANDI Başbakan Yıldırım:Kılıçtaroğluna tepki gösterdi TRT GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE GENÇ VİZYON SAHİBİ İBRAHİM ERKAL HAYATINI KAYBETTİ

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM