12 Temmuz 2020 Pazar
İBRAHİM ULUSOY AVCILAR DAN ADAY
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İBRAHİM ULUSOY AK PARTİ AVCILAR ADAYI
2018-12-31 - 17:33

İBRAHİM ULUSOY AK PARTİ AVCILAR ADAYI OLDU..

Yapılan kamuoyu araştırmalarında  hep ön plana avcılar halkının sevdiği ve saygı duyduğu bir isim öne çıktı. Bu isim ibrahim ulusoy du.

Başhekimlik yaptığı hastanede yıllarca Avcılar halkının yaralarına çare olmuş, merhameti ile,sevgisi ile ve tüm herkese yakın ilgisi ile avcılar halkının sevgisini kazanmış olan ibrahim ulusoy tüm araştırma şirketlerinin anketlerinde hep en üstte çıktı.

işte Ak Parti yönetimi bu halkın ,ilgi ve segisine kayıtsız kalmadı ve avcılar ilçesi Ak Parti Belediye başkan adayı olarak ibrahim ulusoy da karar kıldı.

Ak Parti  İbrahim Ulusoy adını açıklayınca Avcılar da şenlik Başladı.

İbrahim Ulusoy adı açıklandıktan sonra Avcılar da esnaflar kendi aralarında ve diğer avcılar sakinleride kendi aralarında  İbrahim ulusoy için çevrelerinde  çalışmaya başladı.

şimdiden hayırlı olsun diyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün İstanbul ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı. AK Parti Avcılar Belediye Başkanı adayı olan İbrahim Ulusoy kimdir?

 Başhekim A. İbrahim Ulusoy, 1978 Trabzon doğumlu. İlk ve Ortaöğrenimini Trabzon da bitirdi. 2000 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2001-2006 yıllarında Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, Genel Cerrahi kliniğinde ihtisasını tamamladı. Giresun Görele Devlet Hastanesinde 30.01.2007 tarihinde Genel Cerrahi uzmanı olarak başladığı görevine Ekim 2009 – Kasım 2012 tarihleri arasında başhekim olarak devam etti.

 

İBRAHİM ULUSOY, AVCILAR DEVLET HASTANESİNDE BAŞHEKİM OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR

2012-2014 yıllarında İstanbul Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hastane yöneticiliği yaptı. 2015-2017 yıllarında Bayrampaşa Devlet Hastanesi başhekimliği, ardından Aralık 2017'ye kadar TKHK İstanbul Fatih Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanı olarak görev yaptı. 01.12.2017 itibari ile Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesinde Başhekim olarak göreve başladı. Halen görevine devam etmekte olup evli iki çocuk babasıdır.

YORUMLAR

Hangi Tv Kanalı Önde Kategorisine Ait Diğer Haberler

İBRAHİM ULUSOY AVCILAR DAN ADAY ASIL ŞİMDİ YANDI Başkan Fikret Orman fena kızdı SHOW TV PERSONEL Mİ ALACAK TRT DÜNYA ÇAPINDA KANAL OLDU ÜNLÜ OYUNCU HAYATINI KAYBETTİ İSTANBUL'DA KAÇ SURİYE'Lİ OLDUĞU AÇIKLANDI Başbakan Yıldırım:Kılıçtaroğluna tepki gösterdi TRT GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE GENÇ VİZYON SAHİBİ RUS GENERAL MÜZEDE YER ALACAK

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM