19 Mayıs 2019 Pazar
TV2000'İN GENEL YAYIN YÖNETMENİ KİM OLDU?
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TV2000 KANALININ GENEL YAYIN YÖNETMENLİĞİ'NE KİM GETİRİLDİ?
2012-06-13 - 14:07

2000 Medya Grubu'nun önümüzdeki günlerde yayın hayatına başlayacak olan TV2000'in Genel Yayın Yönetmeni belli oldu.

İlhan Çalcı ve Selda Çalcı yönetiminde büyüme konusunda çalışmalarını yürüten 2000 Medya Grubu, önümüzdeki günlerde yayın hayatına başlayacak olan TV2000’ in Genel yayın yönetmenliğine medya sektörünün duayenlerinden Duran Dündaroğlu’nu getirdi.

Duran Dündaroğlu, uzun yıllar görev yaptığı ve yayın Müdürlüğüne kadar yükseldiği TRT’den Star Tv’nin kurulduğu yıllarda ayrılıp, Star Tv ’ye Yayından sorumlu Genel Müdür yardımcısı olarak transfer olmuş,   14 yılı aşkın bir süre Star Tv’nin direksiyonunda başarılı projelere imza atarak televizyon sektörüne yön vermişti.Son olarak Mehmet Ali Yılmaz’ ın sene başında kurduğu TV EM Kanalının Genel Yayın yönetmenliğini yürüten  Duran Dündaroğlu, kısa bir süre önce görevinden ayrılmıştı. 

Duran Dündaroğlu’nun  önümüzdeki günlerde  yayın içeriği ile ilgili çalışmalara  başladığı TV2000’de fiilen görevinin başına geçmesi bekleniyor.

2000 Medya Grubu, daha öncesinde Star Tv’nin kuruluşu ile birlikte medya sektörüne giren, Uzan, Doğan ve Sabancı Medya gruplarında uzun yıllar yöneticilik yapmış olan Selim Kebabcı’ yı kanal yönetimine getirmiş, 7 yıl Fashion Tv teknik Müdürlüğünü yürütmüş olan Özkan Koçularlı’yı kadrosuna katmıştı.


YORUMLAR

Kamera Arkası Kategorisine Ait Diğer Haberler

PEKER AÇIKALIN EN AZ PARAYI NERDE KAZANDIĞINI AÇIKLADI HABABAM SINIFININ KIVIRCIĞI HÜSEYİN ALTIN TAÇSIZ KRAL ÖLDÜ SEZEN AKSU YIKILDI FATİH SULTAM MEHMET HAN'IN SON SÖZÜ ERKAN PETEKKAYA AMELİYATA ALINDI MAHSUN BU TİPLE DİZİ FİLM YAPMALI UĞUR IŞILAK KILIÇTAROĞLUNA VEVAP VERDİ TÜRK İNSANININ OLAYLARA İLGİNÇ YORUMU BURCU ESMERSOY

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM