19 Mayıs 2019 Pazar
A HABER'İN BAŞINA KİM GETİRİLDİ?
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TURKUVAZ MEDYA GRUBU'NDA TEMATİK KANALLARIN BAŞINA KİM GETİRİLDİ?
2012-06-18 - 10:22

Turkuvaz Medya Grubu'nda yeni kurulan Turkuvaz Tematik Kanallar Grup Başkanlığı'na getirilen isim belli oldu.

Yeni kurulan Turkuvaz Tematik Kanallar Grup Başkanlığı görevine 2009 yılından bu yana çocuk kanallarının genel müdürlüğü görevini yürüten Mahmut İpşirli getirildi. 

A Haber, Minika Go ve Minika Çocuk kanallarının yönetimini üstlenen İpşirli Boğaziçi Üniversitesi ve Harvard Üniversitesi mezunu...

TURKUVAZ MEDYA GRUBU'NDA FLAŞ ATAMA!
 

Turkuvaz Medya Grubu'nda yeni kurulan Turkuvaz Tematik Kanallar Grup Başkanlığı'na yeni bir isim getirildi. Bu atamayla a Haber'in en tepedeki ismi de değişti...

2009 yılında çocuk kanallarının genel müdürlüğü görevine atanan Mahmut İpşirli, yeni kurulan Turkuvaz Tematik Kanallar Grup Başkanlığı görevine getirildi. Mahmut İpşirli böylelikle A Haber, Minika Go ve Minika Çocuk kanallarının yönetimini üstlenmiş oldu.

Mahmut İşpirli böylece a Haber'in en tepedeki ismi de oldu. Cengiz Er, a Haber Genel Yayın Yönetmeni olarak görevini sürdürecek.

İşte Turkuvaz Medya çalışanlarına İK'dan gönderilen o e-mail:
 
Tüm Birimlere,

Minika Go ve Minika Çocuk’un Genel Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Sn. Mahmut İpşirli, 18.06.2012 tarihi itibariyle Tematik Kanallar Grup Başkanı olarak atanmıştır. Sn. İpşirli bu görev kapsamında A Haber, Minika Go ve Minika Çocuk kanallarının yönetimini üstlenmiştir.

Sn. Cengiz Er, A Haber’de başarı ile yürütmekte olduğu Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdürecektir.

Sn. İpşirli ve Sn. Er’e başarılı çalışmaları için teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarında da başarılarının devamını dileriz.

Serhat ALBAYRAK - Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Hakan KARADERE - İnsan Kaynakları Grup Başkanı

YORUMLAR

Kamera Arkası Kategorisine Ait Diğer Haberler

PEKER AÇIKALIN EN AZ PARAYI NERDE KAZANDIĞINI AÇIKLADI HABABAM SINIFININ KIVIRCIĞI HÜSEYİN ALTIN TAÇSIZ KRAL ÖLDÜ SEZEN AKSU YIKILDI FATİH SULTAM MEHMET HAN'IN SON SÖZÜ ERKAN PETEKKAYA AMELİYATA ALINDI MAHSUN BU TİPLE DİZİ FİLM YAPMALI UĞUR IŞILAK KILIÇTAROĞLUNA VEVAP VERDİ TÜRK İNSANININ OLAYLARA İLGİNÇ YORUMU BURCU ESMERSOY

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM