19 Mayıs 2019 Pazar
SİNEMA TARİHİNDE BİR İLK!
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İlk kez bir sinema filmi sinemalarda değil web ortamında vizyona giriyor.
2012-08-25 - 13:32

Yapımcılığını DGB MEDYA'nın, yönetmenliğini ise Hakkı Görgülü'nün yapacağı Kalbim filmi 14 Şubat 2014 günü web ortamında vizyona girecek.

Sacramento ve İstanbul arasında geçen hazin bir Facebook aşkının anlatıldığı film İphone, ipad ve Facebook üzerinden de izlenebilecek. Film, İngilizce, İspanyolca ve Çince alt yazı seçenekleri ile aynı anda tüm dünyadan da izlenebilme özelliğine sahip olacak. Filmin yönetmeni Hakkı Görgülü, “DGB MEDYA olarak uzun zamandır bu projenin hazılığındaydık, Türk sineması için büyük bir atılım olacak, ülkemizde bir ilki gerçekleştirmenin heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Proje içersinde alanında uzmanlaşmış dünyaca ünlü isimlerle çalıştığını belirten Hakkı Görgülü, izleyenleri iyi ve kaliteli bir aşk filminin beklediğini belirtti. Filmin oyuncu kadrosu henüz netleşmezken alınan bilgilere göre Dünya ve Türk sinemasından yıldızların filmde oynaması öngörülüyor.


YORUMLAR

Kamera Arkası Kategorisine Ait Diğer Haberler

PEKER AÇIKALIN EN AZ PARAYI NERDE KAZANDIĞINI AÇIKLADI HABABAM SINIFININ KIVIRCIĞI HÜSEYİN ALTIN TAÇSIZ KRAL ÖLDÜ SEZEN AKSU YIKILDI FATİH SULTAM MEHMET HAN'IN SON SÖZÜ ERKAN PETEKKAYA AMELİYATA ALINDI MAHSUN BU TİPLE DİZİ FİLM YAPMALI UĞUR IŞILAK KILIÇTAROĞLUNA VEVAP VERDİ TÜRK İNSANININ OLAYLARA İLGİNÇ YORUMU BURCU ESMERSOY

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM