15 Ekim 2018 Pazartesi
İŞ ARAYANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İŞ ARAYANLAR
2013-05-15 - 19:27

 Kameramanım medya sektöründe iş arıyorum.  kemal sincar

Tv Program Sunucusuyum iş arıyorum. istenildiğinde referanslar verilecektir. Sibel Erdoğan

Grafikerim iş arıyorum. 3 d animasyon dahil her türlü programı kullanıyorum. Kaan demir

iş arayalar buraya mail atabilir   haberdinamik@gmail.com

 

Nano Borvit jel ürünümüz için resmi site ve üretici firma olan Fhm Nanoteknoloji sitesi www.fhmnanobor.com dur. Borvit jel için resmi satış sitesi ise  www.borvitjel.com sitesidir.iletişim 0212 671 67 60 ve gsm 0549 451 07 77  sipariş hatarıdır.

Ayrıca otomobili olanlar için yakıt tasarrufu yapmak isteyenler Bor Vigor  ürünlerini mutlaka kullanmalarını tavsiye ederiz. www.borvigor.com  dan ve aynı umaralardan ulaşabilir sipariş verebilirler.you tube ta test videolarını da izleyebilirler. Gerçekten Fhm Nanoteknoloji Akademisinin ürettiği ürünler kalite de sınır tanımıyor.Kullanın göreceksiniz.

 

YORUMLAR

MEDYADA İŞ İLANLARI Kategorisine Ait Diğer Haberler

Karşı gazetesinin dağıtımı engelleniyor mu? İddialar Meclis'e taşındı! Habertürk TV'de ana haberi kim sunacak? Fox TV'de üst düzey atama! Kim, hangi göreve getirildi? TRT ekranlarında bir ilk! başörtülü spiker haber sundu! Gazeteciliğe Yeni Anlayış İŞ ARAYANLAR SET ARKASI İŞ İLANLARI TARIMTÜRK TV DAHA DA BÜYÜYOR! SKYTURK'TE TENKİSAT İÇİN DÜĞMEYE BASILDI! HANGİ EKONOMİ PORTALI EKONOMİ GAZETECİLERİ ARIYOR?

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM