18 şubat 2019 Pazartesi
KAZAKİSTAN'DA GÖREV YAPACAK TELEVİZYONCULAR ARANIYOR...
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Dünyanın en büyük televizyon merkezlerinden birini Türkler kuruyor. Merkezin yapımını üstlenen Türk firması 1-3 yıl arası Kazakistan'da yaşayacak eleman arıyor.
2011-04-25 - 11:56


 

 

Kazakistan'ın yeni başkenti Astana'daki televizyon merkezinin inşası Türk şirketi tarafından yapılıyor. Merkezin tüm inşaat işlerinin yanı sıra TV sistemlerinin kurumu da  Türk firması tarafından yapılacak.

İşte bu firma şimdi TV yayıncılığı konusunun teknik dallarında en az 15 yıl deneyimli, İngilizce bilen mühendisler arıyor.

8-10 mühendisten oluşacak ekip; kontrol, denetim, eğitim ve süpervisörlük hizmetlerini sağlayacak. Tüm ekibe yoğun bir Rusça dil eğitimi de verilecek. 1 ila 3 yıl arasında Astana'da yaşaması gerekecek mühendisler için çalışma şartları Avrupa standartlarında olacak.

İlgilenenler ybalci@live.com adresine CV'lerini gönderebilirler. 

MEDYATAVA


 

YORUMLAR

MEDYADA İŞ İLANLARI Kategorisine Ait Diğer Haberler

Karşı gazetesinin dağıtımı engelleniyor mu? İddialar Meclis'e taşındı! Habertürk TV'de ana haberi kim sunacak? Fox TV'de üst düzey atama! Kim, hangi göreve getirildi? TRT ekranlarında bir ilk! başörtülü spiker haber sundu! Gazeteciliğe Yeni Anlayış İŞ ARAYANLAR SET ARKASI İŞ İLANLARI TARIMTÜRK TV DAHA DA BÜYÜYOR! SKYTURK'TE TENKİSAT İÇİN DÜĞMEYE BASILDI! HANGİ EKONOMİ PORTALI EKONOMİ GAZETECİLERİ ARIYOR?

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM