23 Ocak 2019 Çarşamba

ŞEYTAN VE ŞEREFSİZLERİN ORTAKLIĞI

  Medya Eleştirmeni

          haberdinamik@gmail.com
         ŞEYTAN VE ŞEREFSİZLERİN ORTAKLIĞI

 Şeytan Ve Şerefsizlerin Ortaklığı..

Hiç bir Şerefsiz insan, karakteri gereği kendi   şerefsizlini kabul etmez.. .Bu durum karakter olarak görülebilir. 

Yaptığı her yanlışın ve her hatanın savunmasını bir NEFSİ bahaneye kulp yapar. Şiddetle hatasını savunur ve bahanesinden asla vazgeçmez.

Tıpkı şeytan gibi.. 

Yüce Allah (cc) , secde etmesi için şeytana emir verdiğinde bahanesi o topraktan yaratıldı ben ise ateşten diyerek Adem Aleyhiselama secde etmedi ve Lanetlendi..

Şerefsiz insanların karakterleri YALAN üzerine bina edilmiş olduğu için,her sıkıntıya bir yalan bahane uydurmakta mahir olurlar.

Dünya alema borcu olan ve yüzlerce insanı perişan eden ,ödemelerini yapmayan adam , en son model mercedes araca utanmadan binebilir mi? ...

Yani arabasını satsa ve yüzlerce insanın bırcunu kapatabilir.. ŞEREFİNİ ayaklar altına aldırmaz... Ama yapmaz..Bahaneleri hazırdır.. ben başka arabaya binemem der. 

Yüzlerce insanın arkasında ettiği küfür ve beddua bildiği halde umursamaz..

Şeytan her zaman yanındadır..

Her şerefsiz insan ,kendisine iyilik eden kim varsa MAĞDUR eder..

Şerefsizlerin karakteridir..

Kim bir gram bu tüplere  iyilik etmişse  , iyiliğinin karşılığını mağduriyet olarak görür..

Şeytan ile Ortaklık ve nefsine tapma karşılığında  ŞEREFSİZLİĞİ elde etmiş ve devam etmiş insanlarda akıl namına bir şey olmadığı gibi CAHİLLİK zirve yapmıştır.

 

 

SON YAZILARI

ÇOK KESİN ELEŞTİRİ Görmeden izlemek... Olimpiyatlar ve aramızda ki ''Tokyolu'lar'' Müslüman'ın Bayramı...! Şerefsizler Neden Korkar..! Şeytanın Ruh İkizleri CİNNET HALİ Şeytanlar Ve ŞEREFSİZLER YAŞAMAK PARAYLA.. Gezi PARKI olaylarının DNA sı

YORUMLAR

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM