18 şubat 2019 Pazartesi
AŞK BÜYÜSÜ
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AŞK BÜYÜSÜ
2012-07-09 - 16:49

 

Birine karşı kendini sevdirmek ona şirin gözükmek sevgi ve muhabbet amaçı ile yapılan uygulamalardır.İstenilenin talep eden kişiye aşırı bağlılık sevip bağlanması amaçlanır.Bilinen birçok çeşiti bulunmaktadır Ak büyü cinsi uygulamalardır.

Aşk büyüsü tarifleri öyle kolayca bulunmaz.Bulunanlar ise kulaktan kulağa dolma yalan yanlış olanlarıdır.Aşk büyüsü yaparken ve sonrasında tutarmı diye tereddüt etmek aşk büyüsü nün etkisini azaltır.Etkili yapılan aşk büyüsü çok büyük olasılıkla tutar.

Aşk Büyüsü Çeşitleri ; 

En Etkili Aşk ve Aşık Etme Büyüsü ; Çok etkili aşk büyüsü vefk tılsımıyla yapılandır.Güçlü bir aşk büyüsü sizi sevdiğinize aşık etmek için en ideal bir yöntem bile sayılabilir. 

Erkek ve Kadın İçin Aşk Büyüsü ; Kadın ve Erkek için yapılan aşk büyüleri;sevdiğim aşkından yanıp tutuşsun ve giden sevgiliyi geri getirmek için yapılır. 

Kavuşma Büyüsü ; Sevenleri veya Ayrı Olanları Birbirine kavuşturmak ve birleştirmek amacıyla yapılır.Eşinizle tekrardan barışmak ve sevdiğime kavuşmak istiyorum diyorsanız oldukça güçlü bir yöntemtir. 

Sevgili Büyüsü ; Kendini Sevdirmek için yapılan bir büyüdür.Hoşlandığın kişiye açılmakta zorlanıyorsan,kendini beğendirmek,karşı cinsin gözüne hoş görünmek için yapılır.Hayırlı Kısmet veya Eş Bulma içinde tercih edilebilir. 

Geri Döndürme Büyüsü ; Giden Sevgiliyi Geri Döndürmek için yapılan bir büyü çeşitidir.Giden Sevgiliyi Geri Getirmek için kullanılan büyüler bu gruba girer,Ayrılan Sevgiliyi Geri Döndüren bu büyülei genelde Ayrı Çiftler tarafından tercih ediliyor. Sevgilimin Geri Dönmesini İstiyorum ; Sevgilim Bana Nasıl Geri Döner Soruna iyi bir cevap olan bu büyü çeşitidir.Size Sevdiğinizi Geri getiren kolay ve basit büyülerdendir. 

Şirinlik Büyüsü Çevreye şirin görünmek için kendinize aşık etmek için yapılan büyü çeşitidir.Şirinlik Muskası adıda verilir. 

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır 

Vefk tılsımıı adı verilen bir uygulama sayesinde gerçekleşen aşk büyüsü;bilinen aşk büyüleri içinde en kuvvetli yöntemdir.Güzel bir aşk büyüsü ile sevdiklerime kavuşmak isteyenlere derman çare olabilir. Etkili ve en güçlü olan yolu vefk adı verilen tılsımlar ile hazırlanan cinsidir.Doğru ve uzman kişiler tarafından yapılan bu işlemlerin tutma olasılığı çok yüksektir. 


YORUMLAR

Medyum BEYAZ.. Kategorisine Ait Diğer Haberler

Beyaz TV'ye Fırfır şoku! Rtük o sözleri affetmedi! SİYASETE GÖZ KIRPTI AMA! Rüya Tabiriniz AŞK BÜYÜSÜ KISMET AÇMA medyum nedir

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM