18 şubat 2019 Pazartesi
SİYASETE GÖZ KIRPTI AMA!
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nihat Hatipoğlu'nda son durum
2013-11-21 - 22:43

 

İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu AK Parti Genel Merkezi'ni ziyaret etti.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi adaylığı için Nihat Hatipoğlu'nu ikna ettiği konuşuluyor.
 
Yerel seçimlerde sonucu en çok merak edilen illerde birisi olan Diyarbakır için kulisleri hareketlendiren gelişmeler yaşanıyor. AK Parti Genel Merkezi'nin dün akşamki konuğu ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'ydu.  
 
Kulislerde, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday olacağı konuşulan Nihat Hatipoğlu, "Siyasetle işim olmaz" diyerek aday olmayacağını duyurmuştu.
 
GENEL MERKEZE SÜRPRİZ ZİYARET
 
İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu dün AK Parti Genel Merkezi'ni ziyaret etti. Hatipoğlu'nun burada Erdoğan ve partinin üst düzey isimleriyle görüştüğü öğrenildi.
 
BAŞBAKAN İKNA ETTİ
 
Görüşmeden sızan bilgilere göre Başbakan Erdoğan, Hatipoğlu'nu siyasete girmeye ikna etti. Ardından ise Hatipoğlu, adaylık teklifine "Evet" dedi. Hatipoğlu'nun, aday olduğu takdirde BDP'yi zorlayacağına kesin gözüyle bakılıyordu.
 
HATİPOĞLU: KADERDE NE VARSA ONU GÖRÜRSÜNÜZ
 
İsminin Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı için geçtiği söylentileri üzerine Nihat Hatipoğlu daha önce şu açıklamayı yapmıştı.
 
"Geleceği Allah biliyor. Benim irademe kalsa kesinlikle siyasete girmem. Çünkü feda edemeyeceğim tek şey İslam'dır, İmanımdır ve onu anlatmaktır. Ama geleceğimizi Allah bilir. Ancak günün birinde, hiç hesaba katmadığım şeylerle karşı karşıya kalırsam, geleceğin tek sahibi Allah'tır. Ama benim hür iradem, bu hizmet yolunda çalışmak, bu hizmette ömür tüketmek ve bu hizmetle ölmek. Günün birinde halk sizin adınıza karar verecek olursa ve sizin başka bir yerde olmanız gerekiyorsa onu bilemem. Kaderde ne varsa onu görürsünüz"

Nihat Hatipoğlu'nun iddialara göre bir iki saat televizyon programından trilyona varan transfer ve yüzbin civarlarında maaşı olduğu, siyasetin kavgasını çekmeye gerek olmadığı niyetinde...
Ancak her deliğe giren maliye acaba bay Hatipoğlu'nu da takip ediyor mu?

 

YORUMLAR

Medyum BEYAZ.. Kategorisine Ait Diğer Haberler

Beyaz TV'ye Fırfır şoku! Rtük o sözleri affetmedi! SİYASETE GÖZ KIRPTI AMA! Rüya Tabiriniz AŞK BÜYÜSÜ KISMET AÇMA medyum nedir

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM