18 şubat 2019 Pazartesi
ŞOK ! PUTİN TÜRK MÜŞ
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şok ! PUTİN TÜRK MÜŞ?
2012-05-15 - 10:57

 Rusya Devlet Başkanı  Vlademi PUTİN in  köken olarak Türk olduğu iddia edildi..

105 yaşında ki Ramazan D. 1944 yılında  Rusya da bir dönem kaldığını ve Putin ailesinden bir ihtiyarla sohbet ederken bu geçeği öğrendiğini söyledi.ihtiyar ramazan d . şöyle devam etti '' Putin ailesinden olan ihtiyar, çarlık rusya döneminde gagavuz tüklerinden bir kısmı kendilerini gizlediklerini ve beyaz ruslara karıştığını anlattı.Bu aileye rus çarının sahip çıktıığını daha sonra ilerleme kaydetttiklerini belirtttikten sonra konunun unutulduğunu söyledi..Şimdi bende bakıyorum Putin, hem güçlü, hem kuvvetli, hem akıllı ve hemde çok otoriter..vucut özellikleri de türklere benziyor.Bence Putin türktür '' diyerek iddiada bulundu.

Putin yaptığı sporlar ile ve davranışları ile türklere çok benziyor ,düşüncesi yaygınlaşmış durumda.

Gerçi daha önce kızılderililer de türktür denmişti ve bir şey çıkmamıştı ama belki bundan birşeyler çıkar..

Haberimiz bir iddiayı drama-komedi haber olarak okunmasını ve fikir düşünce özgürlüğü çerçevesinde değerlendirilmesini rica ederiz.

Çaylar şirketten :))


YORUMLAR

Produksiyon Haberleri Kategorisine Ait Diğer Haberler

Bor Vigor Yorumları BENZİNİ İÇMEYİN..! Kurtlar Vadisi ATV ile yolları ayırdı! Hangi kanalda yayınlanacak? Twiter Suç olurmu ATV'DE ŞOK GELİŞME! HANGİ PROGRAM REYTİNG KURBANI OLDU? ATV'DE REYTİNG ŞOKU! HANGİ DİZİ YAYINDAN KALDIRILDI? TGRT HABER SPİKERİ CİNE5 İLE ANLAŞTI! HANGİ PROGRAMI SUNACAK? KANALTÜRK'TE HANGİ DİZİNİN YAYININA SON VERİLDİ? EKRAN SERÜVENİ KISA SÜRDÜ! ATV'NİN HANGİ DİZİSİ YAYINDAN KALDIRILDI? KANAL D'DE TAŞLAR YERİNDEN OYNADI; HANGİ DİZİLERİN GÜNÜ DEĞİŞTİ?

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM