18 şubat 2019 Pazartesi
HÜRRİYET DÜNYASINDA YENİ ATAMA!
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HÜRRİYET DÜNYASINDA YENİ ATAMA! KİM HANGİ GÖREVE GETİRİLDİ?
2012-06-13 - 14:09

Hürriyet Yönetim Kurulu'nda yer alan bir isim, İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı'na getirildi.

Hürriyet Yönetim Kurulu’nda İnternet ve Bilgi Teknolojileri Grup Başkanı olarak görev yapan Ahmet Dalman, İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı’na getirildi.

AHMET DALMAN KİMDİR?
1964 Doğumlu olan Ahmet Dalman, Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden 1986 yılında mezun oldu. Medya sektöründe Bilgi Teknolojileri uzmanlığı ile başlayan iş yaşantısı, medya ve çeşitli sektörlere teknoloji çözümleri üreten şirket ortağı ve yöneticisi olarak devam etti. Bu dönemde birçok medya kuruluşunun dijitalleşme ve teknoloji uygulama süreçlerine önemli katkılarda bulundu.

1994 Yılında Hürriyet Gazetesi’nde Bilgi Sistemleri Müdürü olarak göreve başlayan Ahmet Dalman, 1999-2000 yıllarında yine Doğan Grubunda e-kolay.net İnternet Servis Sağlayıcı kuruluşunda Teknoloji Direktörü olarak görev almıştır. 2001 Yılından itibaren Hürriyet Gazetesi Bilgi Sistemleri Koordinatörü görevini sürdüren Dalman, 2008 yılından itibaren de Hürriyet Gazetesi İcra Kurulu Üyesidir.

Evli ve iki çocuk babası olan Dalman, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.


YORUMLAR

Produksiyon Haberleri Kategorisine Ait Diğer Haberler

Bor Vigor Yorumları BENZİNİ İÇMEYİN..! Kurtlar Vadisi ATV ile yolları ayırdı! Hangi kanalda yayınlanacak? Twiter Suç olurmu ATV'DE ŞOK GELİŞME! HANGİ PROGRAM REYTİNG KURBANI OLDU? ATV'DE REYTİNG ŞOKU! HANGİ DİZİ YAYINDAN KALDIRILDI? TGRT HABER SPİKERİ CİNE5 İLE ANLAŞTI! HANGİ PROGRAMI SUNACAK? KANALTÜRK'TE HANGİ DİZİNİN YAYININA SON VERİLDİ? EKRAN SERÜVENİ KISA SÜRDÜ! ATV'NİN HANGİ DİZİSİ YAYINDAN KALDIRILDI? KANAL D'DE TAŞLAR YERİNDEN OYNADI; HANGİ DİZİLERİN GÜNÜ DEĞİŞTİ?

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM