18 şubat 2019 Pazartesi
YENİ ULUS'UN KADROSUNA HANGİ İSİMLER KATILDI?
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
YENİ ULUS'UN KADROSUNA HANGİ İSİMLER KATILDI?
2012-06-15 - 14:38

Bugün ikinci sayısı bayilerde olan Yeni Ulus Gazetesi, kadrosuna önemli isimleri katmaya devam ediyor!

Bugün ikinci sayısı bayilerde olan Yeni Ulus Gazetesi, Ankara'nın deneyimli gazetecilerinden İsmet Solak'ı da bünyesine kattı.

Seçkin Türesay'ın Genel Yayın Yönetmenliği'ni üstlendiği Yeni Ulus'ta, Sami Gökçe, Ahu Özyurt, Aysel Hacır, Ali Öztunç ve Ümit Gürtuna da yazılarıyla okurun karşısına çıkacak.

İşadamı Kamil Söker'in sahibi olduğu Yeni Ulus, basındaki eski bir geleneği de canlandıracak. Gazete, ''telifli'' olarak adlandırılan yöntemi hayata geçirecek.

Gazetede haberi yayımlanan "serbest muhabirler''e "telif" ödenecek. Gazete bu sayısında beş telifli habere yer verdi. Telif ücretlerinin ise gazetenin yayımlandığı gün ödeneceği belirtildi.
 


YORUMLAR

Produksiyon Haberleri Kategorisine Ait Diğer Haberler

Bor Vigor Yorumları BENZİNİ İÇMEYİN..! Kurtlar Vadisi ATV ile yolları ayırdı! Hangi kanalda yayınlanacak? Twiter Suç olurmu ATV'DE ŞOK GELİŞME! HANGİ PROGRAM REYTİNG KURBANI OLDU? ATV'DE REYTİNG ŞOKU! HANGİ DİZİ YAYINDAN KALDIRILDI? TGRT HABER SPİKERİ CİNE5 İLE ANLAŞTI! HANGİ PROGRAMI SUNACAK? KANALTÜRK'TE HANGİ DİZİNİN YAYININA SON VERİLDİ? EKRAN SERÜVENİ KISA SÜRDÜ! ATV'NİN HANGİ DİZİSİ YAYINDAN KALDIRILDI? KANAL D'DE TAŞLAR YERİNDEN OYNADI; HANGİ DİZİLERİN GÜNÜ DEĞİŞTİ?

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM