18 şubat 2019 Pazartesi
ALİ TEZEL'DEN RADYO PROGRAMI!
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HANGİ RADYO İLE ANLAŞTI?
2011-12-16 - 10:04

Sosyal güvenlik uzmanı, Habertürk Gazetesi yazarı Ali Tezel, sosyal güvenlikle ilgili yeni bir radyo programına başlıyor.

Ali Tezel'den radyo programı

Tezel, 101.4 frekansından yayın yapan Radyo Kuzey'le anlaştı. İnternette, http://www.radyokuzey.org adresinden de dinlenebilen "Ali Tezel'le Sosyal Güvenlik" Programı her çarşamba 15:30-16:15 saatleri arasında yayımlanacak.

Ali Tezel, yeni programında dinleyicilerden gelen soruları cevaplayacak, sosyal güvenlikle ilgili idari, hukuki ve yasal gelişmelere de açıklık getirecek.

Dinleyiciler, sosyal güvenlikle ilgili sorularını ve telefon numaralarını alitezelesorun@gmail.com adresine iletebilecek. Bu dinleyicilerden bir bölümü, telefonla canlı yayına bağlanma şansı da yakalayacak.


YORUMLAR

Radyolarda Neler Oluyor Kategorisine Ait Diğer Haberler

Nano Borvit Jel Yogun Istek Uzerine Baku de Borvit Jel Baku de Nano Borvit Jel Azerbaycan da SÜPER LİG'İN RADYO YAYINI ORTADA KALDI! OLAĞAN ŞÜPHELİLER RADYODA BULUŞTU! RS FM'İN HABER SİTESİ YAYINA BAŞLADI TRT ANKARA RADYOSU'NDA NELER OLUYOR? Best FM de yeni yayın dönemi başlıyor Ortalık Hırsız Kaynıyor..! Rüşvetçi Gazeteci Tutuklandı

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM