18 şubat 2019 Pazartesi
TMSF, SHOW RADYO’YU BUGÜN SATIŞA ÇIKARDI
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TMSF, 11 milyon ABD Doları muhammen değerindeki Show Radyo’yu bugün satışa çıkardı.
2011-04-18 - 20:04

TMSF, 11 milyon ABD Doları muhammen değerindeki Show Radyo’yu bugün satışa çıkardı. 3 katılımcı firmanın yer aldığı açık artırma, 8 milyon 512 bin ABD Doları ile son buldu

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) 11 milyon ABD Doları muhammen bedele sahip
Show Radyo Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nü 18 Nisan 2011 Pazartesi günü (bugün), saat 15.00’da ihaleye çıkardı.

Show Radyo Ticari ve İktisadi Bütünlüğün açık artırmasında 3 firma yer aldı. Katılımcılar; Mobil Radyo Televizyon ve Medya Hizmetleri A.Ş., Arto Radyo Yayıncılık San. Tic. A.Ş. ile Vizyon Görsel Radyo Televizyon Yayıncılık Yapımcılık San. Tic. A.Ş. firmalarından oluştu.

Firmaların kapalı zarf teklifleri ise şu şekilde sıralandı. Mobil Radyo Televizyon’un 8 milyon 12 bin ABD Doları, Vizyon Görsel Radyo’nun 8 milyon ABD Doları, Arto Radyo’nun ise 7 milyon 10 bin ABD Doları.

Açık artırma, kapalı zarfla verilen en yüksek teklif olan 8 milyon 12 bin ABD Doları üzerinden başladı. 5 kez pey sürülen ihale, Vizyon Görsel Radyo Televizyon firmasının verdiği 8 milyon 512 bin ABD Doları bedelle son buldu.

Muhammen bedel altından kalan teklif, Fon Kurulu onayına sunulacak. Fon Kurulu’nun ihaleye pazarlık ile devam etme kararı alması halinde pazarlık, 22 Nisan 2011 Cuma günü, aynı saat ve adreste gerçekleştirilecek.


YORUMLAR

Radyolarda Neler Oluyor Kategorisine Ait Diğer Haberler

Nano Borvit Jel Yogun Istek Uzerine Baku de Borvit Jel Baku de Nano Borvit Jel Azerbaycan da SÜPER LİG'İN RADYO YAYINI ORTADA KALDI! OLAĞAN ŞÜPHELİLER RADYODA BULUŞTU! RS FM'İN HABER SİTESİ YAYINA BAŞLADI TRT ANKARA RADYOSU'NDA NELER OLUYOR? Best FM de yeni yayın dönemi başlıyor Ortalık Hırsız Kaynıyor..! Rüşvetçi Gazeteci Tutuklandı

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM