19 Mayıs 2019 Pazar
AHMET HAKAN ŞARAPÇI MI?
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AHMET HAKAN ŞARAPÇI MI?
2012-04-19 - 13:53

 AHMET HAKAN ŞARAPÇI MI?

Son dönemde adı Mahsun Kırmızıgül ile anılan spiker Neşe Sapmaz yazar Ahmet Hakan ile yakınlaştı.

Mahsun Kırmızıgül ile aşk yaşadığı iddiasıyla spor spikerliği yaptığı Kanal 24'deki işine geçtiğimiz aylarda son verilen Neşe Sapmaz'ın aşk defteri gün geçtiktçe kabarıyor. Kırmızıgül ile birlikte olduğu iddia edilen güzel spikerin önceki gün yazar Ahmet Hakan ile Ortaköy'de biraraya geldiği romantik buluşması kare kare objektiflere takıldı.

Birlikte oturdukları kafede koyu sohbete dalan ikilinin çikolatayla birlikte şaraplarını keyifle yudumladıkları görüldü. Kimi zaman yanlarındaki başka bir arkadaşlarının da eşlik ettiği ikilinin yalnız kaldıkları anlarda birbirlerine romantik bakışlar attıkları görüldü. Fotoğraflarının çekildiğini fark eden ancak durumu bozuntuya vermeyen ikilinin sakin hali ise gözlerden kaçmadı. 

Ancak burada dikkat ettiğimiz nokta şu..

Ertuğrul Özkök, Şarap kaliteleri üzerine onlarca yazı yazdı.. Ahmet Hakan ile iyi dostlar..Arkadaşlar..

Yukarıda ki habere bakınca Ahmet Hakan, Çay tiryakisi olan bir ÇAYCI MI?..Yoksa Ertuğrul  Özkök gibi şaraptan iyi anlayan ŞARAPÇI MI?

ŞARAPÇI  kelimesini şaraptan iyi anlayan anlamında kullanıyoruz..

kimse farklı yormasın..


YORUMLAR

Tutulan Diziler Kategorisine Ait Diğer Haberler

KİRAZ MEVSİMİ ÇOK BEĞENİLDİ GÜLEN TARZI BEDDUA ETTİ BOĞDURULAN ŞEHZADE MUSTAFA KİMDİR Bor Tüyleri yok ediyor KARAGÜL ZİRVEDE Hırsız lık Neden Tavan yaptı.. Muhteşem PROVAKASYON MU? Askeri DARBE SESLERİ İZLEYİCİ KİMİ SEVİYOR KİMDEN NEFRET EDİYOR? SICAKLAR ŞAŞIRTTI...

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM