19 Mayıs 2019 Pazar
BU YAZ BU DİZİ KONUŞULACAK!
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BU YAZ BU DİZİ KONUŞULACAK! MİLLİYET YAZARI FAVORİ DİZİSİNİ YAZDI!
2012-06-14 - 15:48

Milliyet yazarı Sina Koloğlu yayın günü değişen hangi diziyi kaleme aldı?

’Eve Düşen Yıldırım’ın günü neden değişti?

Cuma akşamları yayınlanıyordu, Show TV’nin dizisi ‘Eve Düşen Yıldırım’. Kanal birden dizinin çarşamba akşamına ‘yeni günü ve saati’ (malum durum) diyerek alındığını duyurdu. Çarşamba akşamları saat 20.00’de artık dizi.

Sordum, “Dizinin izlenme oranlarından çok memnunuz. Ayrıca bugünümüz boş. Onun için diziyi çarşamba gününe koyduk” dediler. Ben size söyleyeyim, bu yaz bu dizi daha çok ilgi görecek. Muazzez dikkatleri daha çok çekecek. Magazin sayfalarının yeni yıldızı Gizem Karaca olacak.
Bu arada bir dipnot vereyim (ki ben de yanlış yazıp Armağan Çağlayan’dan fırça yemiştim!) bu dizi bir hikaye kitabından senaryolaştırıldı. Yazarı Nahid Sırrı Örik. ‘Değeri bilinmeyen yazarlardan’. Bu dizi sayesinde belki kitaplarını soranlar artmıştır. Belki bundan sonra siz de ilgilenirsiniz.
Bir dipnot daha: ‘Türk edebiyatında femme fatal imgesini en iyi işleyen yazar’ olduğu da belirtiliyor. Dizi bunu verebiliyor mu onu bilemem. Söyledim, bu yaz Muazzez konuşulacak...

Sina Koloğlu/Milliyet


YORUMLAR

Tutulan Diziler Kategorisine Ait Diğer Haberler

KİRAZ MEVSİMİ ÇOK BEĞENİLDİ GÜLEN TARZI BEDDUA ETTİ BOĞDURULAN ŞEHZADE MUSTAFA KİMDİR Bor Tüyleri yok ediyor KARAGÜL ZİRVEDE Hırsız lık Neden Tavan yaptı.. Muhteşem PROVAKASYON MU? Askeri DARBE SESLERİ İZLEYİCİ KİMİ SEVİYOR KİMDEN NEFRET EDİYOR? SICAKLAR ŞAŞIRTTI...

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM