19 Mayıs 2019 Pazar
ASKERİ DARBE SESLERİ
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ASKERİ DARBE SESLERİ
2012-08-03 - 09:25

 ASKERİ DARBE SESLERİ..

Afrika da ulunan bulunan irili ufaklı bir çok diktatörlük devletleri için darbe sesleri geliyor..

Daha önce ingiliz ,fransız ve ABD lilerle işbirliği yaparak silahlarını kendi halkına yönelten ,darbe yaparak yönetimi ele geçiren dikatörler, son zamanlarda paraları iç etmeye başladı iddiaları ile kaynıyor..

Nijerya, Uganda, Kongo, Hugo, Mogo gibi devletlerde diktatörler kendi halkını katlederken ama PARALARI TAMAM OLARAK  ingilizlere verdiği için sıkıntı çıkmıyordu.. Ama son zamanda paranın tadını alan diktatörler, yabancılara verdiği haraç,petrol ,para ne varsa el altından çalmaya başladılar diyorlar.

Binlerce insanın ölümüne ses çıkarmayan ingiliz ve diğer yabancı ülkeler, paranın az da olsa İÇ edildiğini duyunca çileden çıktı..

Knedilerine uygun bir kaç general ayarlayarak yeni bir darbe ile sistemi tekrar kontrol etmek derdindeler..

ortalık dedikodu kaynıyor..

En çok konuşulan iddia ise, Hogo da bulunan bir general  darbe yapmayı BİR GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ karşılığında kabul etmesi olarak dillendiriliyor..

Aman AFRİKA, ...DİKKAT


YORUMLAR

Tutulan Diziler Kategorisine Ait Diğer Haberler

KİRAZ MEVSİMİ ÇOK BEĞENİLDİ GÜLEN TARZI BEDDUA ETTİ BOĞDURULAN ŞEHZADE MUSTAFA KİMDİR Bor Tüyleri yok ediyor KARAGÜL ZİRVEDE Hırsız lık Neden Tavan yaptı.. Muhteşem PROVAKASYON MU? Askeri DARBE SESLERİ İZLEYİCİ KİMİ SEVİYOR KİMDEN NEFRET EDİYOR? SICAKLAR ŞAŞIRTTI...

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM