19 Mayıs 2019 Pazar
MUHTEŞEM YÜZYIL KOSTÜMLERİ SATILIYOR!
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
'Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı' yararına, Muhteşem Yüzyıl dizisinin oyuncularının da katılacağı bir gece düzenleniyor
2011-06-04 - 17:30

 

'Muhteşem' kostümler çocuklar için satılacak

Ailesi olmayan veya terk edilmiş çocuklara kucak açan 'Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı' yararına düzenlenecek gecede Muhteşem Yüzyıl fırtınası esecek. Gecenin gerçekleşmesine öncülük eden vakfın Yönetim Kurulu Üyesi Berrin Yoleri’nin de katkılarıyla 9 Haziran akşamı düzenlenecek gece, Sait Halim Paşa Yalısı’nda olacak.

TAM KADRO DESTEK
Gecede Osmanlı Sanatı Uzmanı Serdar Gülgün oyuncularla birlikte Hatice Sultan’ın nişan kostümü ve Hürrem Sultan’ın turuncu kostümünü açık artırma ile satacak. Ayrıca dizi için özel olarak tasarlanan mücevherlerden 3 tanesi de Vakıf yararına satışa sunulacak. Dizinin müziklerini yapan Fahir Atakoğlu, Aytekin Ataş ve Soner Akalın da performanslarıyla geceye katkıda bulunacaklar. Geceden elde edilecek tüm gelir, ‘Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na bağışlanacak.

Tims Productions adına dizinin yapımcısı Timur Savcı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Temel sponsorlarımızla, tüm ekibimizle taşın altına elimizi koyduk. En önemlisi de bu desteğin uzun ömürlü olması” diye konuştu.


 

YORUMLAR

Tutulan Diziler Kategorisine Ait Diğer Haberler

KİRAZ MEVSİMİ ÇOK BEĞENİLDİ GÜLEN TARZI BEDDUA ETTİ BOĞDURULAN ŞEHZADE MUSTAFA KİMDİR Bor Tüyleri yok ediyor KARAGÜL ZİRVEDE Hırsız lık Neden Tavan yaptı.. Muhteşem PROVAKASYON MU? Askeri DARBE SESLERİ İZLEYİCİ KİMİ SEVİYOR KİMDEN NEFRET EDİYOR? SICAKLAR ŞAŞIRTTI...

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM