19 Mayıs 2019 Pazar
ADINI KULLANANLARA DAVA AÇMAYA HAZIRLANIYOR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
'Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Berrin'i Yıldız Çağrı Atiksoy sivilcelerinden nasıl kurtuldu?
2011-06-07 - 11:15

Kanal D'deki Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Berrin'i Yıldız Çağrı Atiksoy'un yüzü geçen kış sivilce içinde kalmıştı.

Ekrana yansıyan sivilceli görüntüsü nedeniyle sıkıntılı günler geçiren  Yıldız Çağrı Atiksoy'un yüzü 2.5 ay önce birden düzeldi.

Yıldız Çağrı Atiksoy'un yüzüne uygulattığı pembe maske ile pürüzsüz cilde kavuştuğu iddia edildi. Hatta bir firma bunun üzerinden reklam yaptı. Bazı güzellik merkezleri ve eczanaler Yıldız Çağrı Atiksoy'un cildini güzelleştiren mucize maske' diye bu ürünü pazarladı.

DAVA AÇIYOR

Yıldız Çağrı Atiksoy şunları söyledi: "Bir sağlık problemi yaşadım. Bu da cildimi etkiledi Yüzüm pembe maske ya da kozmetik ürünlerle iyileşmedi. Bir doktora gittim. İlaç ve merhem tedavisi gördüm. İnsanlara maske ya da ilaç satmak için adımı kullanan herkese dava açacağım. İnsanlara 'Ben maskeyle iyileşmedim' demekten yoruldum."

Atiksoy'un tedavisini yürüten Dr. Neslihan Dolar " Yıldız Hanım maske kullanmış, yüzünü daha kötü yapmıştı. Kendisine krem ve ilaç tedavisi uyguluyoruz" dedi.

 


YORUMLAR

Tutulan Diziler Kategorisine Ait Diğer Haberler

KİRAZ MEVSİMİ ÇOK BEĞENİLDİ GÜLEN TARZI BEDDUA ETTİ BOĞDURULAN ŞEHZADE MUSTAFA KİMDİR Bor Tüyleri yok ediyor KARAGÜL ZİRVEDE Hırsız lık Neden Tavan yaptı.. Muhteşem PROVAKASYON MU? Askeri DARBE SESLERİ İZLEYİCİ KİMİ SEVİYOR KİMDEN NEFRET EDİYOR? SICAKLAR ŞAŞIRTTI...

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM