19 Mayıs 2019 Pazar
İŞTE SURVİVOR DEDİKODULARI
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sokakta konuşulan Survivor dedikoduları
2011-06-08 - 11:23

HT MAGAZİN / ESİN ÖVET

Yatıyoruz, kalkıyoruz, 'Survivor' konuşuyoruz. İnanın sadece çevremde mi böyle oluyor diyeceğim ama yok! Uçakta bile, arkamdaki iki kadın Survivor diyorlardı da, başka bir şey demi-yorlardı. Geçenlerde bankadaydım, orada bile Survivor konuşuluyordu. Hatırlarsanız; ben size en son ünlülerin aldıkları ücretleri yazmıştım. Şimdi de, yansımayan arka planda konuşulan dedikoduları yazayım dedim, işte buyrun fırından yeni çıkmış sıcak sıcak dedikodular:

Survivor'da neler oluyor?

- Pascal Nouma, Acun llıcalı'ya çok sinirliymiş. Hakkının yendiğini düşünüyormuş. Neden mi? Çünkü Acun kavganın görüntülerini aslında tamamen olduğu gibi vermemiş. Montajlamış ve asıl kavganın nedenini göstermemiş. Pascal, Survivor'un bitmesini bekliyormuş. Biter bitmez konuşacak ve her şeyi anlatacakmış. Dışarıda ada ile ilgili sorular sorulduğu zaman, "Ben bir konuşsam birçok kişi Türkiye'yi terk etmek zorunda kalır" diyormuş. Şu an anlıyorum ki; ada bitecek bitmesine ama konuşmaları uzun bir süre sürecek. Hatta hep konuşulacak.

- Ebru Destan ve Asena, Özge Ulusoy'a çok kızgınlarmış. İkili çok iyi arkadaş olmuş ve sürekli görüşüyorlarmış. Zaten elendikten sonra da, Dominik Adası'nda uzun bir tatil yaptılar. İkili daha sonra Pascal ile sık sık bir araya gelmiş. Hepsi, Özge'ye ve Nihat Doğan ile samimi olmasına çok sinirleniyorlarmış. Hatta Nihat ile gezilere gittği için çok kızmışlar. Öyle yapmaması gerektiğini düşünüyorlar.

- Nihat Doğan ve Tefik aslında çok küfürlü konuşuyorlarmış. Ancak görüntülerde bu küfürler bizlere hiç gösterilmiyormuş. Derya Büyükuncu'ya Nihat Doğan çok küfür etmiş ama o küfürlerin hiçbiri yansımadığı için, adadan gelenler, "Sizler hiçbir şey bilmiyorsunuz. Hiçbir şey göründüğü gibi değil. Zaten o küfürler yayınlanmız" diyorlar.

- Ve bence en bombası; Asena ve Pascal arasında bir sıcaklık yakınlık başlamış. Yakında birlikte görebiliriz. Kulislerde oldukça iddialı konuşuluyor.


YORUMLAR

Tutulan Diziler Kategorisine Ait Diğer Haberler

KİRAZ MEVSİMİ ÇOK BEĞENİLDİ GÜLEN TARZI BEDDUA ETTİ BOĞDURULAN ŞEHZADE MUSTAFA KİMDİR Bor Tüyleri yok ediyor KARAGÜL ZİRVEDE Hırsız lık Neden Tavan yaptı.. Muhteşem PROVAKASYON MU? Askeri DARBE SESLERİ İZLEYİCİ KİMİ SEVİYOR KİMDEN NEFRET EDİYOR? SICAKLAR ŞAŞIRTTI...

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM