23 Ocak 2019 Çarşamba

SADDAMI MİT Mİ DEVİRDİ?

  Yeni Derin Devlet/Eşref Sultan Fatih

          haberdinamik@gmail.com
         SADDAMI MİT Mİ DEVİRDİ?

 SADDAMI MİT Mİ DEVİR Dİ?

Bütün dünya ajanlarının peşinde koştuğu ve örnek aldığı Türk istihbarat teşkilatı, yabancı ajanlara NAL toplatıyor..

Dünya da bir olay olduğunda, daha CIA, MOSSAD, MI6 gibi bir örgütler daha duymadan önce, MİT bütün ayrıntıları ile öğrenip aynı zamanda değerlendirmesi yaptıktan sonra diğer devletlerin haberi oluyor..

Mit güçlendikçe  ,yabancı ajanların saldırıları artıyor..Mit onlara da nefes aldırmıyor..

Basit bir kaç olay ile daha net anlayalım

Daha geçen gün, moskova nın göbeğinde eylem yabacak olan 2  Rus, daha planlarını uygulamaya koymadan , KGB nin ruhu daha duymamışken, MİT devreye girip olayı ve tüm detaylarını anlatarak olayı önlediği ve bu sebeple PUTİN in bütün KGB cileri toplayıp fırçaladığı iddialar arasındadır..

Sadece onlara mı nal toplatıyorlar..? Tabi ki hayır..

CİA kendisi ile övüne dursun, MİT ten habersiz kuş uçuramıyorlar..

İngilizler MI6 nın çalışmaları konusunda zorluk yaşayınca, ingiltere kraliçesi destek ve yardım talebinde bulunduğu ve onun ricası ile bir kaç konuda yardımcı olunduğu iddiası unutulmamıştır..

Lafı uzatmayalım ama MİT artık diğer yabancı ajanlara anladıkları dilden   OĞLUM BAK GİT !   demiştir.

MİT, bütün türkiyeyi kucaklayan, türkiye topraklarını  ve vatandaşlarını güven içerisinde kalmasını sağlayan ayrıca 70 milyon insanmızın geleceğini teminat altına almaya çalışan milli bir kuruluş olarak TÜM VATANDAŞLARIMIZIN DESTEKLERİNE de açık olduğu sitelerinde yazılıdır.

Büyük Türkiye

Büyük devlet..

Haaa.. başlığa takıldınız heralde..

Saddam meselesi..

Bu ufak tefek olayda  anlatılacak fazla bir şey yoktur.. Ama Saddam zamanında TÜRK DEVLETİNE olumsuz bir laf etmişti... bu kadarını söylemek kafidir.

SON YAZILARI

GÜÇ SENDEDİR HER ZAMAN MİT in SURİYE operasyonu Yeni Türkiye -Büyük Türkiye mi Gezi PARKI olaylarının Perde Arkası Büyük Kulup Panikte mi Türkiye Sömürge mi- 3 Ortadoğunun en etkili İSTİHBARATI KİM.. MİT HERKESE NAL TOPLATIYOR.. İNGİLTERE NASIL SÖMÜRGE YAPAR? MİT PERSONELİ

YORUMLAR

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM