23 Ocak 2019 Çarşamba

MİT PERSONELİ

  Yeni Derin Devlet/Eşref Sultan Fatih

          haberdinamik@gmail.com
         MİT PERSONELİ

 MİT PERSONELİ..

Eski Türkiye denilen zamanlarda Mit personeli çok ama çok farklı alınırdı. Genelde iddialara göre, paşa çocukları,damatları,zengin iş adamı yakınları ,diplomat yakınları vs..

En kıyak maaşlar ve en kıyak yerlerde sınırsız paralar ile gezinilirdi..En çok asker yakınlarının sözü geçer ve devran yürürdü..Ayrıca CİA-MOSSAD-KGB ve diğer casuslar ortalıkta cirit atardı..Eskiden yani..iddialar bu yönde..

Şimdiki iddialar ise şöyle..

Yeni Türkiye de MİT personeli en az -7-8 dil biliyor ve anadili gibi konuşuyor.. Mit in içinde zenciler, sarı saçlılar mavi gözlüler ,çekik gözlüler de var..

Diğer ülke istihbaratları daha bir haberi duymadan, MİT elde ediyor ve tedbir alıyor..Diğerleri ondan sonra öğrenebiliyorlar..

Kısacası MİT ortadoğuda ve dünya da kuş uçurtmuyor..

Kendi vatandaşını hedeften çıkaran MİT, gözünü dışarıya çevirdi ve TÜRK BAYRAĞINI DÜNYANIN HER YERİNDE DALGALANDIRIYOR..

MISIR

GAZZE

FİLİZTİN..

UGANDA

MORO

ENDOZEZYA

HERYERDE TÜRK BAYRAĞI..

Özetle şu ki,  yeni dünya türk dünyası olacak ve TÜRK İMPARATORLUĞU YENİDEN KURULACAK..

MİT 24 SAAT ÇALIŞIYOR..

İDDİALAR BU YÖNDE..

inanmayan varsa gidip sorsun :))))))

SON YAZILARI

GÜÇ SENDEDİR HER ZAMAN MİT in SURİYE operasyonu Yeni Türkiye -Büyük Türkiye mi Gezi PARKI olaylarının Perde Arkası Büyük Kulup Panikte mi Türkiye Sömürge mi- 3 Ortadoğunun en etkili İSTİHBARATI KİM.. MİT HERKESE NAL TOPLATIYOR.. İNGİLTERE NASIL SÖMÜRGE YAPAR? MİT PERSONELİ

YORUMLAR

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM