18 şubat 2019 Pazartesi
ŞİMDİ SÖZ SENDE
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TÜRKİYE’NİN İLK İNTERAKTİF HABER PROGRAMI SKYTURK360’DA! HANGİ GAZETECİ SUNACAK?
2012-06-05 - 14:11

SKYTURK360 ekranlarında başlayacak olan "Şimdi Söz Sende" programı Türkiye'nin tek interaktif haber programı özelliğini taşıyor.

Türkiye'nin ilk interaktif haber programı "Şimdi Söz Sende" SKYTURK360'da başlıyor. Programı 16 yıldır Türkiye'nin çeşitli televizyon kanallarında muhabirlik yapan Hilmi Hacaloğlu sunacak.

Hilmi Hacaloğlu, Türkiye’nin yakın döneminde ne olduysa onu yakından takip etti. Marmara Depremi’nde İzmir, Adapazarı, ve Düzce’de; Kosova Savaşı’nda ise Priştine’de Prizren’deydi. Irak Savaşı’nda Kuveyt’ten girdi, Basra, Bağdat, Erbil, Musul derken  Habur’dan çıktı. Gürcistan Savaşı’nın en sıcak anlarında o vardı.  2001 ekonomik krizinde ekonominin nabzını tuttu. Kah Kemal Derviş’e soru sordu kah çarşıda pazarda esnafa, vatandaşa mikrofon tuttu. Aktütün Baskını sonrası Türkiye’de tansiyon yeniden yükselse de Hilmi Hacaloğlu “Öteki Şırnak” haber dosyasıyla Kürt sorununa gernilikten uzak başka bir gözle baktı. Uganda’da çocuk askerlerin peşine düştü, Ruanda’da soykırımı araştırdı, Venezüela’da Chavez mitini masaya yatırdı, Kolombiya’da iç savaşı deşifre etti.

Şimdi ise SKYTURK360’da “Şimdi Söz Sizde” diyecek. Sosyal medya aracılığıyla izleyiciden gelecek soruları en net şekilde doğrudan konuğuna soracak. Dış politika, iç politika ya da ekonomi kısacası gündemde ne varsa o konuyu konunun asli muhataplarıyla ‘Şimdi Söz Sizde’de konuşacak.

Şimdi Söz Sizde Hilmi Hacaloğlu’nun sunumuyla her Salı ve Perşembe saat 21:00’de SKYTURK360’da ekranlara gelecek.
YORUMLAR

Yeni Yapımlar Kategorisine Ait Diğer Haberler

Bor Vigor Yorumları FOX TV DE YENİ PROGRAM FOX TV DE YENİ PROGRAM RAMBO IŞID' E KARŞI TV şöhreti olmak ister misiniz ? Birol Güven'den yeni diziler hız kesmiyor! ZEYAD ORHAN KAZ TÜYLERİ İÇİN UYARDI.. KIRMIZI KİTAP AÇIKLANIYOR HABERTÜRK'TE YENİ BİR PROGRAM BAŞLIYOR; SUNUCUSU KİM OLACAK? İMANLI GENERAL KONUŞTU.!

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM