18 şubat 2019 Pazartesi
RIDVAN AKAR'DAN YENİ BELGESEL!
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
RIDVAN AKAR'DAN YENİ BELGESEL! ’’HAYATIN TANIĞI’’ NE ZAMAN BAŞLIYOR?
2012-06-14 - 16:24

Cnn Türk Televizyonu Haber Müdürü Rıdvan Akar haftalık belgesel programına başlıyor.

Hayatın Tanığı adıyla yayınlanacak olan belgesel tarihi ve güncel konuları, insan-olay-mekan üçlemesi içinde anlatacak.
 
Belgeselin ilk bölümünde 42. Yıldönümünde 15-16 Haziran İşçi Olayları konu ediniliyor. DİSK’in kapatılması girişimine karşı ayaklanan İstanbul’daki 168 iş yerinden 200 bine yakın  işçi fabrikaları boşaltarak İstanbul’da yürüyüşe geçmişti. 16 Haziran günü çıkan olaylarda 3 işçi, bir polis memuru ve bir esnaf yaşamını yitirmişti. Belgeselde o dönem yürüyüşe katılan  işçiler, sendika yöneticileri ve o günlürde teğmen rütbesiyle işçileri durdurma görevi verilen Yard. Doç. Dr. Atilla Özsever tanıklıklarını anlatıyor.
 
Rıdvan Akar’la Hayatın Tanığı CNNTÜRK’te 16 Haziran  Cumartesi saat  19.45’te ve tekrarı Pazar günü saat 21.00’de yayınlanacak.
 
Hayatın Tanığı’nın bu bölümünün editörlüğünü Safiye Işıklı, muhabirler: Yasemin Gül, Ezgi Cankurtaran, Görsel Yönetmenliğini Serdar Çetin, Yönetmen Yardımcılığını Emine Karaman üstlendi. Belgeselin yönetmeni ise 28 Şubat belgeselinin de yönetmenliğini üstlenen Özgül Ören.


YORUMLAR

Yeni Yapımlar Kategorisine Ait Diğer Haberler

Bor Vigor Yorumları FOX TV DE YENİ PROGRAM FOX TV DE YENİ PROGRAM RAMBO IŞID' E KARŞI TV şöhreti olmak ister misiniz ? Birol Güven'den yeni diziler hız kesmiyor! ZEYAD ORHAN KAZ TÜYLERİ İÇİN UYARDI.. KIRMIZI KİTAP AÇIKLANIYOR HABERTÜRK'TE YENİ BİR PROGRAM BAŞLIYOR; SUNUCUSU KİM OLACAK? İMANLI GENERAL KONUŞTU.!

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM