18 şubat 2019 Pazartesi
BEN BİLMEM EŞİM BİLİR Mİ DİYORSUNUZ?
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KANAL D'DE YENİ YARIŞMA PROGRAMI BAŞLIYOR!
2012-06-19 - 13:00

Kanal D’de “Ben Bilmem Eşim Bilir” adlı bir yarışma programı başlıyor.

Kanal D’de yakında ekrana gelecek olan “Ben Bilmem Eşim Bilir”, 7’den 70’e herkesin beğeniyle izleyeceği yepyeni bir yarışma programı. Hafta içi her gün ekrana gelecek programda,   4 çift kıyasıya yarışacak.   Birbirinden eğlenceli ve farklı oyunlarıyla, ekranların yeni gözdesi olmaya aday programda; evli çiftler, nişanlılar, sevgililer birbirlerini yeniden tanıyacak, tahminler havada uçuşacak.  “En güçlü benim kocam”, “En hızlı benim sevgilim”, “En becerikli benim karımdır” vs. diyen herkesin başvuruda bulunabilecekleri  “Ben Bilmem Eşim Bilir”, yarışmacı adaylarının evlerinde bile deneyebilecekleri oyunlardan kurulu.

Her hafta  0 km. son model bir otomobil kazanma fırsatı.

Yarışmacıların, büyük finalde son model bir otomobil ve para ödülü kazanma şansına sahip olacakları programa başvurular ise,

http://form.kanald.com.tr/bbeb/form.aspx adresinden yapılıyor.


YORUMLAR

Yeni Yapımlar Kategorisine Ait Diğer Haberler

Bor Vigor Yorumları FOX TV DE YENİ PROGRAM FOX TV DE YENİ PROGRAM RAMBO IŞID' E KARŞI TV şöhreti olmak ister misiniz ? Birol Güven'den yeni diziler hız kesmiyor! ZEYAD ORHAN KAZ TÜYLERİ İÇİN UYARDI.. KIRMIZI KİTAP AÇIKLANIYOR HABERTÜRK'TE YENİ BİR PROGRAM BAŞLIYOR; SUNUCUSU KİM OLACAK? İMANLI GENERAL KONUŞTU.!

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM