18 şubat 2019 Pazartesi
TROPHY TÜRK SEÇMELERİ BAŞLIYOR!
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Trophy Türk seçmeleri başlıyor!
2012-08-10 - 18:23

TV8 yeni yayın döneminde ekranların en adrenalin yüklü yarışması ile dünya televizyonlarına meydan okuyacak...

20 Macera Tutkunu Vahşi Doğa ile Tanışıyor!
TV8 yeni yayın döneminde ekranların en adrenalin yüklü yarışması ile dünya televizyonlarına meydan okuyacak... Trophy Türk'ü izlerken ürkecek, korkacak ama orada olmak isteyeceksiniz.
Tv8 Trophy Türk ile vahşi doğanın kalbi Kenya'ya büyük yarışlarla giriyor!
Ekranların en heyecanlı programı Trophy Türk yakında TV8'de ekrana gelecek.
Afrika'nın insan eli değmemiş sırtlarından muhteşem manzaralar, birbirinden zorlu etaplar ve tabi ki dünyanın en büyük yırtıcıları...
Onların birçoğunu tanıyorsunuz... Daha da yakından tanıyacaksınız...
Sürpriz ünlülerin de içinde bulunduğu 20 cesur yürek, vahşi yaşamın beşiği Kenya'da ekran başındakilerin nefeslerini kesecek!


Vahşi doğanın sakinleri çılgın yarışmacılarla tanışacak, magazin gündeminin tanınan isimleri zorlu koşullarda ayakta kalma mücadelesi verecek!
Kazanmak için hayatta kalmak yetmez, tilkiden kurnaz, çitadan hızlı, aslandan güçlü olmak şart!
1000 km'lik parkurda timsahlarla dolu nehirdeki yarışlardan, tehlikelerle dolu kayalıklara tırmanışa, Hint Okyanusu'nun devasa dalgalarındaki mücadeleden, Kenya ormanlarında gizli şelaleleri bulmaya kadar adrenalini zirveye çıkartacak ne varsa hepsi Trophy Türk'de yaşanacak!
Vahşi doğanın hırslı misafirleri, dünyanın en tehlikeli hayvanlarıyla burun buruna yarışıyor, Trophy Türk macera severleri ekran başına çağırıyor!

Ekranların en heyecanlı programı Trophy Türk macera tutkunu yarışmacılarını seçiyor. 2 gün sürecek sürprizlerle dolu seçmeler için yüzlerce başvuru yapıldı.
Seçmeler 11 ve 12 Ağustos'ta WOW İstanbul Otel'de gerçekleşecek.

YORUMLAR

Yeni Yapımlar Kategorisine Ait Diğer Haberler

Bor Vigor Yorumları FOX TV DE YENİ PROGRAM FOX TV DE YENİ PROGRAM RAMBO IŞID' E KARŞI TV şöhreti olmak ister misiniz ? Birol Güven'den yeni diziler hız kesmiyor! ZEYAD ORHAN KAZ TÜYLERİ İÇİN UYARDI.. KIRMIZI KİTAP AÇIKLANIYOR HABERTÜRK'TE YENİ BİR PROGRAM BAŞLIYOR; SUNUCUSU KİM OLACAK? İMANLI GENERAL KONUŞTU.!

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM