27 Ekim 2020 Salı
İMANLI GENERAL KONUŞTU.!
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İMANLI GENERAL KONUŞTU..!
2012-09-08 - 14:07

 İMANLI GENERAL KONUŞTU.!

 Milletimiz tarafından  İMANLI GENERAL olarak bilinen,sevilen ve saygı duyulan Emekli General Adnan Tanrıverdi ,kurduğu stratejik araştırma dernekleri hakkında ilk kez konuştu.

 Entellektüel birikimi, dünya harp tarihinin iyi araştırması ve hakim olması dahil olmak üzere yüzlerce konuda araştırmalar yaparak insanları bilgilerindiren ve Türk devletinin, dünyada hatırı bir yere gelmesini sağlayacak fikirleri ile ses getiren general aynı zamanda İMANLI,ADALETLİ VE YÜKSEK TEKNOLOJİYİ KULLANAN GÜÇLÜ TÜRK ORDUSU  içinde çeşitli fikirlerini kendi sitesinde yayınladı.

Son dönemde SADAT adında dernek kurarak Müslüman Türk milletinin, ve dünya da ezilen tüm insanlara faydalı olabilecek fikir ve düşüncelerini yaygınlaştırma amacında olduğu belirterek çalışmalarını sürdürüyor.

kendi sitesinden yaptığı açıklamayı aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz

http://sadat.com.tr/haberler/haberler/217-sadat-dogru-yoldadir-basin-aciklamasi-2.html

 


YORUMLAR

Yeni Yapımlar Kategorisine Ait Diğer Haberler

Bor Vigor Yorumları FOX TV DE YENİ PROGRAM FOX TV DE YENİ PROGRAM RAMBO IŞID' E KARŞI TV şöhreti olmak ister misiniz ? Birol Güven'den yeni diziler hız kesmiyor! ZEYAD ORHAN KAZ TÜYLERİ İÇİN UYARDI.. KIRMIZI KİTAP AÇIKLANIYOR HABERTÜRK'TE YENİ BİR PROGRAM BAŞLIYOR; SUNUCUSU KİM OLACAK? İMANLI GENERAL KONUŞTU.!

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM