20 Eylül 2020 Pazar
KIRMIZI KİTAP AÇIKLANIYOR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KIRMIZI KİTAP AÇIKLANIYOR
2013-01-30 - 00:46

 KIRMIZI KİTAP AÇIKLANIYOR

Sadece Cumhurbaşkanı ve Başbakanların gördüğü ve kimsenin bilmediği ama adından hep bahsedilen ''kırmızı kitap'' halen muamma olarak duruyor..

Sorular arttıkça, kafalar karışıyor..

Tüm siyasetçiler halka verdikleri söz gereği seçildikten sonra, bu kitabı gördükten sonra mı değişiyor ?

Bu kitapta neler yazıyor ?

Dünya siyaseti yeniden dizayn edilirken  kırmızı kitap adından söz ettireceğe benziyor..

Gazeteciler,siyasetçiler ve diğer tüm bürokratlar kırmızı kitap konusunda cevap veremeyince, bu konuyu asrın dahisi ve mahalle siyaset bilim ordinaryus profesor olan ve tek bıçakla 5 kişiyi tek elle traş eden, traş ederken diğer eliyle mektup yazan, aynı anda sağ ayağı ile spor yaparken,sol ayağı ile de top çeviren 10 parmak 10 marifet sakız  çiğneyen berber  REŞO ya sorduk..

İşte berber Reşo nun kırmızı kitap yorumu..

Önce bir ricasını kırmıyoruz  berber reşo nun açık adresini yazamıyoruz. Çünkü Reşo diyor ki '' Alman,Amerikan ,ingiliz üniversiteleri benden okullarında ders vermemi istediler ve bende reddettim. Bu nedenle tüm devletler bütün casuslarını peşime taktılar. Bende ki zekayı keşfettikleri için açık mesaj verdiler..REŞO YA BİZİMSİZN- YA TOPRAĞIN.. dediler.. Bu nedenle açık adresimi yazmayın '' bizde tamam dedik..

Reşo kırmızı kitabı şöyle anlatıyor..direk reşo nun ağzından..

''Oğlum aramızda kalsın ama, memleketi vakti zamanında sömürge olarak kabul etmişler ve ingilizlerle anlaşmışlar..Yani ingilizlerin sömürgesi yapmışlar..Bu kitabı ingilizlerin şeytanları binbir ilmikten geçirerek yazmış...Kültürel sömürge yapmışlar memleketi..özeti demişler ki, kendi kültürünüze yabancı olan herşeye değer vereceksiniz kendi kültürünüze yabancılaşacaksınız.. eğitiminizi de buna göre yarlayacaksınız vs vs.. Ekonomik sömürge yapmışlar.. demişler ki, ulan oğlum bir çivi bile yaparsanız hesabını sorarız  -tüm sanayi mamulleri avrupadan alacaksınız.. EĞİTİM SİSTEMİNİ de dizayn etmişler.. yani ne kadar okursan O KADAR EŞEK OLACAK şekilde eğitim ayarlamışlar.. Bu olayı memlekette ilk olarak kayserili hemşeriler keşfetmiş ki, işe yaramaz çocuklarını okula yollamışlar..DİN konusuna gelince, milleti dinden uzaklaştıracak ne varsa yapılacak demişler.. Dış politika konusuna gelince  PETROL NERDE VARSA kesinlikle ilgilenmeyeceksiniz demişler... Hatta memlekette bile çıkarsa, o petrolü çıkarmayacaksınız..vs vs..ve devamında demişler ki  MİLLET BUNU ANLAMAMASI İÇİN, milletin sırtına öyle vergiler ve adaletsizlikler yükleyeceksiniz ki, millet zaten bunları düşünemeyecek...eeeee  zaten yapılanda bunlar değil mi? ....''

Dedi reşo..

şaştım kaldım..yorumlarınızı bekleriz


YORUMLAR

Yeni Yapımlar Kategorisine Ait Diğer Haberler

Bor Vigor Yorumları FOX TV DE YENİ PROGRAM FOX TV DE YENİ PROGRAM RAMBO IŞID' E KARŞI TV şöhreti olmak ister misiniz ? Birol Güven'den yeni diziler hız kesmiyor! ZEYAD ORHAN KAZ TÜYLERİ İÇİN UYARDI.. KIRMIZI KİTAP AÇIKLANIYOR HABERTÜRK'TE YENİ BİR PROGRAM BAŞLIYOR; SUNUCUSU KİM OLACAK? İMANLI GENERAL KONUŞTU.!

KÖŞE YAZARLARI

Flash Haberler

Copyright © 2010 HABERDINAMIK.COM