HANGİ BOR KATKISI İYİ
HANGİ BOR KATKISI DAHA İYİ
15:29:00 2016-09-24

 HANGİ BOR KATKISI DAHA Yİ VE HANGİSİ ORJİNAL ?

Son yıllarda BOR katkıları konusunda kafa karışıklığı oluştu..Bir çok BOR markası ürün ortaya çıktı ve kullanıcıların kafası karıştı..

Bu konuda NET bilgi almak içi şu bilgilere dkkat edelim.

ÖNCE GAZETE HABERLERİNE BİR BAKALIM, HABER DEĞERİ OLAN ÜRÜ HANGİSİ DİR. SONRA BU HABERİMİZİ OKUYALIM.

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/ekonomi/264661.aspx   

http://www.milliyet.com.tr/bor-madeni-yakit-tuketimini-dusuruyor-istanbul-yerelhaber-961251/  

Bor katkısı ve Nanoteknoloji  ile üretilen Bor elmas kristallerinin kullaıdığı ve 8 tane fayda sağlayan ürünü geliştiren ve tüm türkiye ye ve düya pazarına ilk defa  kazandıran Mehmet Can Arvas ve Bilim ekibidir. Mehmet Can Arvas ilk önce çıkarmış olduğuı ürün tüm türkye de tanındıktan ve kullanıldıktan sonra milyonlarca insan memnun kaldığı Bor KATKISI ve Pazar oluşması sonrasında karışıklıklar ortaya çıktı.

1- Mehmet Can Arvas ı  taklit ederek değişik bor isimleri ile (daha öce mehmet can arvasın yaında çalışan bazı pazarlama elemanları taklit ürün yaparak değişik isimlerde piyasaya verdiler ve tamamen adatmaca yapak istediler.Bu kouda mehet can arvas bu tip insalara dava açtı ve devam ediyor)

2- Mehmet Can Arvas piyasadaki krliliği görerek tamamen kullaıcıları koruak ve 8 tane faydaın tamanını görmeleri sağlaak amacı ile BOR VİGOR ürülerini üretti ve piyasada bulunan en kalitel ve garantili ürün olarak BOR VİGOR  kullanıcılara ulaştırılıyor

3- Bor katkısı arayanlar daha  çok yaygın olan bir başka bor  markasını överek anlatıyorlar.Ancak bu tür usta veya kişiler blmeden kouşuyorlar. bahsettikleri markayı da zaten  mehmet can arvas üretti ve 7 yıl boyunca tüm türkiye ye verdi. ancak ilgii firma  2012 yılıunda iflas edince ,mehmet can arvas yollarını ayırarak BOR VİGOR  olarak youna devam etmektedir. GARANTİLİ VE HERKESİ MEMNUN KALDIĞI BOR VİGOR ürünleri MEHMET CAN ARVAS TARAFIDAN SUNULMAKTADIR

Fhm Nanoteknoloji Bor Akademisi genel müdürü mehmet can arvas BOR VİGOR   MOTOR KATKISINI ÖNERMEKTE VE GARANTİ VERMEKTEDİR.

DİĞER ÜRÜLER KMSEN KAFASINI  KARIŞTIRMASIN

www.borvigor.com.tr 

BOR VİGOR SİPARİŞ HATTI  0212 671 67 60

Bu haber  4213  kere okundu