USTALAR TV KANALI AÇTI
MOTOR USTALARI TV KANALI AÇTI
14:33:00 2016-12-03

Bu haber  dünya da bir ilki barındırıyor

OTO SANAYİ TV  KANALI KURULDU..

USTALARIN DA BİR TV KANALI OLDU..

Türkiye deki  oto sanayi sitelerinde bulunan  otomobil motor ustaları ve  oto sanayisinde bulunan tüm esnaflar için TV KANALI kuruldu. OTO SANAYİ TV adıyla yayınlara başlayan Tv Kanalı dünyada bu sektörde bir ilk olarak değerlendirildi. Türkiye deki tüm oto sanayi esnafının sorunlarının dile getirileceği ve otomobiller için yeniliklerin konu olacağı ve tamir ve bakım konusunda birbirlerine teknik yardım ve destek olacakları şekilde  içerik bulunacağı belirtilen  Oto Sanayi Tv Kanalı çok ilgi uyandırdı.

Kanalın kurulumu hakkında  bilgi veren kurucu Mehmet can Arvas yaptığı açıklama da,’’Türkiye deki bütün  oto sanayileri  yoğun tempoda çalışıyorlar, oto sanayi tv kanalı şu anda 24 saat kesintisiz yayınlarına başladı.Türkiye deki.Bütün oto sanayilerinin esnafları ve motor ustaları hem çalışmalarını,yenilikleri,yeni teknik bakım ve donanımları birbirlerine aktarmak için kanalı kullanacaklar.şu anda internet üzerinden yayın yapıyoruz  www.otosanayitv.com  sitesinden 24 saat aralıksız yayınlar devam ediyor’’ dedi.

HER USTA KENDİ VİDEOSUNU GÖNDERECEK

Her motor ustası veya oto sanayi esnafı  kendi videosunu cep telefonu ile çekerek OTO SANAYİ TV yönetimine göndererek yayınlanması sağlanacak olan kanal için Tv Kanalında bekar olan kalfa ve ustaları için evlilik programları da olsun gibi ilginç fikirlerde motor usta ve kalfalarından gelmeye başladı.

EN HIZLI USTA REKTEFİYE  YARIŞMASI

 

yıl içerisinde en hızlı rektefiye yapan ustanın seçileceği bir yarışma programı içinde çalışmalara başlayan kanal yönetimi dünyada diğer ükeler içinde öncülük edeceği ve örek teşkil edeceği belirtilen OTO SANAYİ TV kanalı çok ses getireceğe benziyor

 

 

 

Bu haber  5404  kere okundu